חשוד בעבירות מין

הותר לפרסום: זהו הרב מהדרום החשוד בעבירות מין נגד שתי מתלוננות

בית המשפט האריך את מעצרו של הרב נתנאל שריקי מנתיבות, שריקי חשוד בעבירות מין נגד נשים. במשטרה חושדים כי יש נשים נוספות שהוטרדו
קרדיט: צילום מסך יוטיוב

באזזנט >
13:48 | 01.09.20

הותר לפרסום: הרב נתנאל שריקי מנתיבות – זהו הרב אשר חשוד בעבירות מין נגד לפחות שתי מתלוננות נגדו. בית המשפט האריך את מעצרו

הבוקר, בתום חקירה בת מספר שעות, עצרה משטרת ישראל את הרב הידוע מדרום הארץ החשוד בהטרדה של נשים שבאו לקבל את ברכתו. אדם נוסף נעצר בחשד לשיבוש חקירה. בשבוע שעבר הגישה רופאה תלונה נגד הרב בתחנת המשטרה. לטענתה, כשהגיעה לבקש ברכה מהרב המקובל, הוא ביצע בה מעשים מגונים ונגע בגופה תוך כדי שהוא אומר לה אמירות מיניות.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

מהמשטרה נמסר: "חוקרי המשטרה עצרו הלילה גבר מאיזור הנגב המערבי בחשד לעבירות (-חמורות) וניסיון לשיבוש החקירה, מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. בעקבות תלונות שהוגשו על ידי שתי נשים כנגדו נפתחה חקירה בתחנת המשטרה בבאר שבע בחשד לעבירות ושיבוש החקירה"
ההתכתבות בין המתלוננות נגד הרב

ההתכתבות בין המתלוננות נגד הרב

עוד נמסר מהמשטרה: "בסיום החקירה החליט הערב קצין החקירות על מעצרו של החשוד ומחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. בחור נוסף שנחקר בחשד לשיבוש הליכי חקירה, נעצר ויובא אף הוא מחר להארכת מעצר. החקירה נמשכת."
ההתכתבות בין המתלוננות נגד הרב

עורכת הדין סוזי עוז-סיני ארניה, המייצגת את המתלוננות אמרה: "אני מברכת על כך שמשטרת ישראל פועלת במלוא הרצינות וחוקרת את הפרשה המדאיגה בעניינו של הרב המוכר לעמקה. המתלוננות משתפות פעולה באופן מלא עם גורמי החקירה במטרה להוציא את האמת לאור".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט