החרדים זועמים

פרופ' גמזו נגד הרב קניבסקי: "ההודעה מסכנת את הציבור החרדי"

פרוייקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו תוקף את הוראת מנהיג הציבור החרדי הרב קניבסקי לראשי הישיבות שלא לערוך בדיקות קורונה לתלמידים: "ההודעה של הרב קנייבסקי מסכנת את הציבור החרדי בהמשך ההידבקות"
קרדיט: ארכיון לע"מ משרד הבריאות

באזזנט >
16:35 | 02.09.20

פרוייקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו תוקף בחריפות את הוראת מנהיג הציבור החרדי הרב קניבסקי שהורה לראשי הישיבות שלא לערוך בדיקות קורונה לתלמידים, ככל הנראה מחשש לסגירת הישיבות בידי משרד הבריאות: "ההודעה של הרב קנייבסקי מסכנת את הציבור החרדי בהמשך ההידבקות"

עוד אמר גמזו והזהיר: "ללא הגברת האכיפה ועידוד בדיקות, נידרש לקבל החלטות מורכבות – שעלולות להסתכם גם בסגר מלא"

העיתונאי עמית סגל צייץ ברמז ביקורת כלפי הוראת הרב קניבסקי ועורר גל תגובות זועמות נגדו: "כָּל מָקוֹם שֶׁיֵּשׁ חִלּוּל הַשֵׁם אֵין חוֹלְקִין כָּבוֹד לָרַב".

עקיבא נוביק הדגיש וכתב: "מבקש מהציבור לשמור על כבוד תלמידי חכמים- זה לא "הוראת הרב קנייבסקי", אלא "הוראת הנכדים והעסקנים שמנהלים אותו וממנפים את המותג לכסף וכוח". ראוי להקפיד"

פרשן 'קול ברמה' ישראל כהן כתב: "פרופסור גמזו, שונא החרדים. משגר מכתב אנטישמי לנשיא אוקראינה נגד הנסיעה של חסידי ברסלב לאומן, מטיל סגר לא מידתי על הערים והשכונות החרדיות, יוצא נגד הוראות של הרב קנייבסקי, תוקף את התנהלות חסידות בעלזא. די, תתפטר!"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp