ירוק מהשמיים

מופרע במיוחד – צפו: שקיות קנאביס נפלו משמי תל אביב

רחפן פיזר עשרות שקיות עם קנאביס מעל שמי תל אביב, אזרחים מיהרו לתפוס את המתנה הריחנית. שניים נעצרו.
קרדיט: חופשי

באזזנט >
16:09 | 03.09.20

כן כן. מה ששמעתם, או יותר נכון – קראתם. רחפן פיזר לפני זמן קצר מעל שמי כיכר רבין בתל אביב עשרות שקיות אשר בכל אחת מהן גרם אחד של קנאביס. השקיות נפלו על כביש אבן גבירול והרחובות הסמוכים – מול עיניהם הנדהמות של עוברי אורח באזור.

חלק מהאזרחים לא נשארו חסרי מעש אלא רצו לתפוס את השלל, אחת מהם סיפרה: "אני לא יודעת אם החומר הזה אמיתי, אבל הרעיון מגניב לאללה, אני הולכת לנסות את זה כאן ועכשיו", היא אכן ניסתה את החומר והעידה כי הוא משובח, לדבריה.
צילום: דוברות משטרת ישראל

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

משטרת ישראל עצרה שני גברים בשנות ה-30 לחייהם בחשד שהפעילו את הרחפן. מהמשטרה נמסר כי שוטרי תחנת לב תל אביב איתרו את הרחפן, את שלט ההפעלה ועוד עשרות שקיות קנאביס. "הפצת החומר החשוד כסם מהווה סחר בסם מסוכן לכל דבר ועניין והחשודים שנעצרו ייחקרו בהתאם", נמסר.
צילום: דוברות משטרת ישראל

בקבוצת הטלגרם "הרחפן הירוק", שם נולד ככל הנראה האירוע, נכתב: "הגיע הרגע אחים יקרים שלי, ההתרגשות בשיאה. זה ציפור? זה מטוס? לאאא זה הרחפן הירוק. מחלקים לכם קנאביס חינם מהשמיים, מתנות קטנות הרחפן הירוק שלח לי. מחממים מנועים, מהדקים חגורות מוכנים להמראה !". בהמשך נכתב בקבוצה: "תיהנו אהובים שלי כאן אחיכם האווירי שדואג לכולנו לאהבת חינם !! פינוקים לסופ"ש באוויר".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט