באזזנט

תמונה – ארכיון | דובר צה״ל

חשש בצה״ל

התפרצות קורונה בבה״ד 1 – עשרות חיילים נדבקו

מתגבר החשש בצה״ל מאיבוד שליטה על המגיפה בתוך הצבא. 30 חיילים לפחות נדבקו בקורונה בבה״ד 1, עשרות נשלחו לבידוד.

משרד הבריאות מעדכן הבוקר כי 2,740 נשאי קורונה התגלו אמש בישראל, מניין הנדבקים בנגיף עלה ל-125,260 בני אדם. כעת בארץ, 24,797 חולים פעילים, בהם 418 במצב קשה, מתוכם 112 שמחוברים למכונת הנשמה. מניין המתים עלה ל-985.

פרופ' רוני גמזו: ״בסוף השבוע נקבל החלטה סופית בעניין הסגר וההגבלות בערים האדומות״, אמש כזכור התקבלה ההחלטה בישיבת קבינט הקורונה על הטלת סגר ב-30 יישובים ברחבי הארץ המוגדרים כאדומים.

בהודעת הקבינט נאמר בין היתר: "החלטת הקבינט נתנה מנדט לצוות המקצועי בראשות פרופ' גמזו להרחיב את הערים האדומות שיוטל עליהן סגר מלא ולא רק מגבלות תנועה. ההחלטה הסופית תתקבל בסופ"ש ותאושר על ידי הממשלה ביום ראשון".
אילוסטרציה | צילום: משרד הבריאות

בתוך כך הבוקר מודיע צה״ל כי עשרות חיילים בבה״ד 1 נמצאו חיוביים לנגיף קורונה, עשרות חיילים אחרים שבאו במגע איתם – נשלחו לבידוד. בצה״ל יקיימו הערכת מצב נוכח העליה התלולה במספר הנדבקים בצבא.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.