באזזנט

תמונה – ארכיון | דוברות מד"א

באמצע המשחק

פעולות החייאה בבן 14 שהתמוטט במשחק כדורגל בירושלים

כוחות הצלה הוזעקו למגרש כדורגל בירושלים לאחר שהתקבל דיווח על בן 14 שהתמוטט במהלך משחק, מצבו אנוש.

נער בן 14 התמוטט באמצע משחק כדורגל ברחוב מח"ל בירושלים, נוכחים במקום הזעיקו את כוחות ההצלה שהחלו בביצוע פעולות החייאה בנער. מצבו אנוש. ממד"א נמסר: "בשעה 09:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על נער שהתמוטט במהלך פעילות ספורטיבית ברחוב מח"ל בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומבצעים פעולות החייאה בנער בן 14"

במהלך גל החום שפקד את ישראל בראשית השבוע, העניקו צוותי מד"א טיפול רפואי לכ-700 בני אדם אשר סבלו מפגיעות חום שונות. במהלך השרב, טיפלו צוותי מד"א בפועל בן 31 שסבל ממכת חום בזמן עבודתו בערבה ופונה במסוק מד"א לבי"ח כשבמצבו בינוני-קשה, ב-474 מקרי חולשה וסחרחורות וב-227 התעלפויות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.