באזזנט

קרדיט תמונה: פייסבוק רם בן ברק

מתקפה חזיתית

השר אמסלם לרם בן ברק: "אתה פשוט איש חצוף, רדוד ועז מצח!"

שר הדיגיטל דודי אמסלם מגיב במתקפה במליאת הכנסת נגד ח"כ רם בן ברק שאמר 'נזרוק את הנוכל מבלפור': "אם אתה היית סגן ראש המוסד אני בטוח שהקב"ה שומר עלינו, ביתר שאת". צפו

השר דודי אמסלם מגיב במתקפה נגד ח"כ רם בן ברק שכינה את ראש הממשלה נתניהו נוכל בראיון לגלי צה"ל: "אני רוצה לומר לך משהו אתה יורד באופן רדוד, ראש משלה בישראל זה תפקיד ממלכתי, אני חושב שאתה חצוף ועז מצח. תקשיב טוב, אני חושב, אתה יודע כל כך פעם מחזק לי את הביטחון בהקב"ה, אני אסביר לך למה, אם אתה היית סגן ראש המוסד אני בטוח שהקב"ה שומר עלינו, ביתר שאת. איך בנאדם כמוך בכלל הגיע לרמה כזאת של תפקיד ממלכתי"

עוד תקף אמסלם בטוויטר: "רם בן ברק, המיועד לראשות 'יש עתיד' בעיני עצמו – אתה פשוט איש חצוף, רדוד ועז מצח! מי אתה בכלל שתקרא לרה"מ נוכל?! אתה מחזק אצלי את האמונה בקב"ה – אם אתה הגעת להיות משנה לראש המוסד, כנראה הוא משגיח עלינו ביתר שאת… בשם הממלכתיות של הבית הזה – פשוט תתבייש לך!"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.