באזזנט

תמונה – צילומים לע"מ

לא אני

נתניהו מאשים: "המפגינים קיבלו הוראה לכבות פלאפונים"

ראש הממשלה נתניהו שיגר מכתב לראשי האופוזיציה לפיד ליברמן עודה ובנט: "ראיתי בצער רב ודאגה התבטאויות חסרות אחריות מצדכם אשר מחלישות, מפלגות ופוגעות באחדות הציבור במאבק בקורונה". ואיך הגיב נתניהו לנתוני ההדבקה מהפגנות בלפור?. צפו

ראש הממשלה נתניהו שלח מכתב לראשי מפלגות האופוזיציה יאיר לפיד, אביגדור ליברמן, איימן עודה ונפתלי בנט בו הוא מבקש מהם לגלות אחריות: "ראיתי בצער רב ודאגה התבטאויות חסרות אחריות מצדכם אשר מחלישות, מפלגות ופוגעות באחדות הציבור במאבק בקורונה"

באשר להפגנות בלפור אמר ראש הממשלה נתניהו וצחק: "הרשה לי לחייך, המפגינים סוגרים את הטלפונים כדי להסוות את נתוני ההדבקה בהפגנות, תעשה כתבת תחקיר"

העיתונאי לשעבר דן מרגיל צייץ בזעם: "ביבי שקרן, משתתפי ההפגנות נגדו מתהלכים עם טלפון נייד פתוח. לא סוגרים אותו. ראש ממשלה נוכל, משבש משפט ובחוצפה מציג אותנו כמשבשי בריאות. מה פלא שאנשים חשים הזדהות עם אביגדור ליברמן הקורא לא להישמע להנחיות? (אני עדיין קורא כן להישמע.) ביבי מפיץ בארץ רוח רעה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.