באזזנט

תמונה – אילוסטרציה | שב״ס

חטא על פשע

סוהר שב"ס חולה בקורונה נתפס מבריח שב"חים

סוהר בשב״ס שאובחן כחולה קורונה - נתפס הלילה כשהוא מפר בידוד, ומסיע שוהים פלסטינים בלתי חוקיים.

נראה כי אין גבול לזלזול הבוטה בחוק, והמציאות עולה על כל דמיון. לירן לוי, כתב וואלה-ניוז, חושף הבוקר: סוהר בשב"ס שאובחן כחיובי לנגיף הקורונה נתפס הלילה על ידי משטרת ישראל במודיעין, כשהוא מפר בידוד ומסיע על פי החשד שוהים בלתי חוקיים בתוך שטחי ישראל.

הסוהר קיבל קנס של 5000 שקלים על הפרת בידוד. בנוסף, החקירה לגבי הסעת הפועלים הפלסטיניים הבלתי חוקיים אל ישראל – נמשכת.

משב"ס נמסר כי "מדובר באירוע חמור שדווח לנו עליו ממשטרת ישראל הבוקר. כנגד הסוהר יפתחו הליכים מנהליים לצד המשך חקירתו במשטרה על כל המיוחס לו".

בתוך כך, משרד הבריאות עדכן כי 3,904 נדבקים חדשים בקורונה אובחנו אתמול (רביעי). מניין המתים מהנגיף עומד על 1,054, מספר החולים במצב קשה עומד על 474, מהם 142 מונשמים. מספר החולים הפעילים בישראל הוא 31,686. אמש בוצעו 44,717 בדיקות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.