צפו בוידאו

מתחזה ברכבת: "לחרדים אסור לעלות"

ברשתות החברתיות מופץ סרטון בו נראה מתחזה לפקח רכבת ישראל בעיר בת ים כשהוא מעכב ללא סיבה אזרחים חרדים. השרה רגב: "הזדעזתי לראות את הסרטון המזעזע והקשה מרכבת ישראל". צפו
קרדיט: צילום מסך

באזזנט >
11:56 | 10.09.20

ברשתות החברתיות הופץ סרטון בו נראה לכאורה פקח ברכבת ישראל מעכב אזרחים חרדים ולא מאפשר להם לעלות לרכבת. בתגובה ראשונה זעמה שרת התחבורה מירי רגב וכתבה: "הזדעזעתי לראות את הסרטון המזעזע והקשה מרכבת ישראל. הנחיתי לבצע תחקיר מיידי של הנושא. אמירות כאלו והתנהלות כזו לא יהיו בבית ספרי"

לאחר מספר דקות עדכנה השרה רגב: "מתחקיר ראשוני שערכתי מול מנכ״ל רכבת ישראל עולה כי לא מדובר בעובד רכבת ישראל אלא במתחזה שנכנס למתחם התחנה ועוכב על ידי כוחות המשטרה. הנחיתי את מנכ״ל הרכבת לבדוק כיצד מתחזה הגיע לרכבת והצליח להתחזות לעובד רכבת ולפגוע בציבור. דבר שאסור שיתרחש"

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

מרכבת ישראל נמסר בתגובה: "בדקות האחרונות הופץ סרטון בו נראה אדם עם אפוד צהוב עומד על רציף תחנת רכבת ומנהל דין ודברים עם נוסעים. יובהר כי האדם אינו מועסק על ידי רכבת ישראל או חברות הנותנות לה שירותים כלשהם. האדם הורחק מהרציף על ידי צוותי הרכבת באופן מיידי. הרכבת תגיש תלונה במשטרה ותשקול צעדים משפטיים."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט