באזזנט

תמונה – לשכת רה"מ

התקפל

בעקבות הביקורת: בוטל המטוס הפרטי לרה"מ נתניהו ורעייתו

לאחר הביקורת הציבורית, ראש הממשלה נתניהו ורעייתו יטוסו יחד עם העיתונאים לפסגת השלום שתתקיים בשבוע הבא בבית הלבן.

‏בעקבות הביקורת הנוקבת והחרמת התקשורת הישראלית את סיקור פסגת השלום עם איחוד האמירויות שתתקיים בשבוע הבא בבית הלבן, רה"מ נתניהו הנחה לבטל את המטוס הפרטי שהוזמן. בניו של ראש הממשלה יאיר ואבנר יצטרפו גם הם למשלחת הישראלית.

דוברת רה"מ שיר כהן מסרה: "כדי לא לאפשר לגורמים בתקשורת להסיט את תשומת לב הציבור מהסכם השלום ההיסטורי עם איחוד האמירויות וייתכן גם עם מדינות ערביות נוספות, ראש הממשלה יטוס עם המשלחת במטוס מרווח יותר, עם סידורי הפרדה מחמירים כדי לשמור על בריאותו"

הבוקר צייץ יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד: ‏"מטוס פרטי?! עכשיו? מה פתאום מטוס פרטי?! לאנשים אין מה לאכול. אין גבול לניתוק ולאטימות של האיש הזה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.