באזזנט

תמונה – Avi Berkowitz

מזרח תיכון חדש

מרגש: ג'ארד קושנר העניק ספר תורה למלך בחריין

ג'ארד קושנר, חתנו ושליחו המיוחד של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ העניק ספר תורה מיוחד למלך חמד בן עיסא אל חליפה במהלך פגישה מדינית שקיים לפני שהוכרז על נרמול היחסים עם ישראל. צפו בתמונה שחושף השליח האמריקני אבי ברקוביץ.

השליח האמריקני אבי ברקוביץ חושף תמונה מרגע הענקת ספר תורה מהודר למלך בחריין חמד בן עיסה אל חליפה בבחריין, שרכש עבורו במתנה ג'ארד קושנר, חתנו ושליחו המיוחד לתהליך השלום של נשיא ארה"ב טראמפ במהלך פגישתם בבחריין.

הלוגר הסעודי מחמוד סעוד צייץ בהתרגשות: "עיניי מתמלאות דמעות, מראה המשקף את המשמעות של שלום אמיתי ודו קיום. מממלכת ערב הסעודית אני מודה להוד מלכותו חמאד ומודה למלכותו ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו ולנשיא טראמפ"

Avi Berkowitz
@aviberkow45

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.