באזזנט

תמונה – אילוסטרציה

עשרות לבידוד

חתונת הקורונה ההמונית בצפון

חתונה שהתקיימה בצפון הארץ ונמשכה ימים שלמים הפכה לאסון בריאותי. עשרות נשלחו לבידוד, לפחות 14 נדבקו.

גם הפרו את ההנחיות וגם מסרבים לשתף פעולה עם החקירות האפידמיולוגיות. יואב אבן (חדשות 12) מפרסם: לפחות 14 בני אדם והחתן עצמו – נדבקו בחתונה שהתקיימה במשך ימים שלמים בכפר מזרעה בצפון הארץ.

החתונה, שהתקיימה בניגוד מוחלט לכללי הבריאות של משרד הבריאות, נמשכה ככל הנראה שישה ימים. בימים אלו השתתפו במצטבר מאות בני אדם, ואולי אף יותר מכך, בחגיגות האירוע. בשלב זה כבר ידוע על 14 נדבקים והחתן עצמו, אך במשרד הבריאות מעריכים שישנם נדבקים נוספים. אם לא די בכך, במשרד הבריאות אומרים כי חלק מהנדבקים אינם משתפים פעולה עם החקירות האפידמיולוגיות , מה שלמעשה לא מאפשר לקטוע את ההדבקה.

בנוסף, מתברר כי אב הכלה עובד בבית החולים לגליל בנהריה. כתוצאה מכך – 35 אנשי צוות בבית החולים נכנסו לבידוד. המשמעות עבור בית החולים הרסנית, בית החולים בנהריה כבר מתריע מזה ימים כי הוא אינו עומד בעומס החולים במקום, אמש אף החל בית החולים להעביר חולי קורונה לבתי חולים אחרים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.