באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

סגר אפקטיבי?

סופית – זו הרשימה המלאה של הדברים המותרים והאסורים בסגר החגים

לקראת הסגר השני המתקרב, בפעם השנייה ושוב בחגים - משרד הבריאות מפרסם רשמית את ההנחיות לסגר. כל הפרטים.

הסגר שיתחיל ביום שישי הקרוב, ערב ראש השנה, יתחיל בשעה 14:00 וצפוי להימשך לכל הפחות שלושה שבועות. הסגר השני שונה בהנחיותיו מן הסגר הראשון, ונדמה כי לרבים בציבור הישראלי עולה תהיה גבי יעילותו של הסגר השני. לפני זמן קצר מפרסם משרד הבריאות את רשימת ההנחיות הרשמיות להתנהלות בסגר החגים.

מיום שישי מקומות העבודה לא יקבלו קהל. עסקים בתחום המסחר, התרבות והפנאי ייסגרו, כמו גם בריכות שחיה, חדרי כושר ומסעדות (שיפעלו במתכונת משלוחים בלבד). מערכת החינוך תיסגר, למעט מסגרות החינוך המיוחד, פנימיות וחריגים נוספים. התקהלויות יוגבלו עד 10 אנשים בחלל סגור, ועד 20 אנשים בחלל סגור.

תתאפשר יציאה מהבית לצורך קבלת טיפול רפואי אלטרנטיבי או סוציאלי חיוני. הורים גרושים יוכלו להעביר את הילד מאחד לשני. יהיה מותר לצאת לבית המשפט ולהפגין. יותרו פעילויות ספורט מקצועי. החינוך המיוחד יפעל כרגיל. מטופלת קבועה תוכל להגיע לבית שבו היא עובדת. כמוה יוחרגו גם אנשים שמסייעים לנכים ובעלי צרכים מיוחדים.

תתאפשר יציאה להלוויה בהשתתפות 20 אנשים ולטבילה במקווה. תתאפשר יציאה לריצה או להליכה מחוץ לבית ללא הגבלת מרחק, במסגרתה תותר ההגעה לחוף הים – אך תיאסר הכניסה למים. במסגרת החגים המתקרבים, ארבעת המינים יימכרו כמוצרים חיוניים ויתאפשר קיום מנהג הכפרות בטווח מרחק ה-500 מטרים מהבית. הנחיות משרד הבריאות המלאות:

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.