באזזנט

תמונה – אילוסטרציה | BGI

10% חיוביים

אחד מכל עשרה ישראלים – שיא נדבקים דרמטי, בתי הספר נסגרים כבר ממחר

משרד הבריאות הגדיל דרמטית את כמות הבדיקות - ואיתו גם עולות דרמטית כמות התווצאות החיוביות לנגיף

משרד הבריאות מעדכן: 5,523 נדבקים אובחנו ביממה האחרונה. מספר החולים הקשים עומד על 535, חושב להדגיש: כמות הבדיקות שנערכו אמש מתקרבת ל-57,000 בדיקות, אחוז החיוביים לנגיף עומד למעשה על 10 אחוזים, וזהו הנתון שמדאיג במיוחד את בכירי משרד הבריאות.

נוכח נתוני ההדבקה, לפני זמן קצר מתקבלת החלטה בממשלה – מערכת החינוך תיסגר כבר מחר, ולא ביום שישי. "הממשלה החליטה במשאל טלפוני לקבל את המלצת משרד הבריאות וממונה הקורונה הלאומי פרופ׳ רוני גמזו, לסגור את כל מערכת החינוך (למעט חינוך מיוחד וחריגים), כולל בתי ספר, גני ילדים ומעונות יום, כבר מיום חמישי הקרוב נוכח העלייה המשמעותית בהדבקה", נמסר.

ביום שישי השבוע יתחיל הסגר השני הכללי על מדינת ישראל. הסגר יכנס לתוקפו בשעה 14:00, אך יכלול הקלות לעומת הסגר הראשון באפריל. בין היתר ניתן יהיה להתפלל בבתי הכנסת בהתאם למתווה מיוחד, לצאת לפעילות ספורטיבית יחידנית, התחבורה הציבורית תפעל במתכונת מצומצמת, ועוד.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.