באזזנט

תמונה – מצלמת אבטחה

האישה גוננה

צפו: השוד האלים מהבוקר שנקלט כולו במצלמות

שוד אלים במיוחד הבוקר בבני ברק - נקלט במצלמות האבטחה. האישה גוננה על אב המשפחה, השודדים הותירו עשרות שטרות על הרצפה, שלושתם נעצרו.

זה קורה הבוקר בעיר בני ברק. חלפן כספים מוכר בעיר 'זוכה' לביקור של שלושה שודדים בתוך הבית. כפי שניתן לראות בתיעוד שנקלט במצלמות האבטחה, השודדים השתמשו באקדחים, במכות ובאלימות. החלפן החזיק בבית סכומי כסף גדולים במיוחד, ויתכן והמידע הגיע אל השודדים.

במנוסתם הותירו השלושה עשרות שטרות של כסף לאורך הרצפה. תלונה הוגשה למשטרה ובתום חקירה מהירה נעצרו כל השודדים, אחד מתל אביב, השני תושב בני ברק, השלישי מג'לג'וליה.

מהמשטרה נמסר: "בהמשך לדיווח בגין שוד בעסק להמרת כספים ברחוב בית שמאי בבני ברק, מיהרו כוחות משטרה להגיע למקום ופתחו בחקירה. בתום סריקות נרחבות ובזכות עבודה מקצועית ומהירה של השוטרים, אותרו 3 חשודים במעשה. החשודים (26, ג'לג'וליה; 35, בני ברק; 27, ת"א) נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.