באזזנט

תמונה – צילום קרן תקווה

יממה לסגר

עמית סגל: "נתניהו הגיע הזמן להתעשת"

העיתונאי עמית סגל מותח ביקורת חריפה על קבלת ההחלטות בממשלה לקראת סגר על ישראל בתקופת החגים: "ברוך שובך מר נתניהו, הגיע הזמן להתעשת" , כותב סגל ומוסיף: "אך אתמול התגאה ראש הממשלה בוושינגטון שנגמר עידן הויתורים תמורת לא-כלום. אין צודק ממנו. והנה, נוחת הערב נתניהו בישראל כדי לבצע נסיגה כוללת ללא כל תמורה: נסיגה מהמסחר, מהעסקים, מהחינוך; ויתור על שישה מיליארד שקל – וכל זאת תמורת כלום ושום דבר.

עוד כותב סגל ותוקף: "תשעה מיליון אזרחים הולכים לחודש בבית, המדינה תשרוף עשרים מיליארד שקל ועוד בטרם החל האירוע כבר מסביר לנו סגן שר הבריאות (והוא ממש לא היחיד) שאת התחלואה זה לא יוריד. אז מה המטרה של האירוע? חיזוק קשרי המשפחה?"

העיתונאי ינון מגל קרא לממשלה: "תקשיבו לפרופ' ברבש תעשו עכשיו ומייד סגר הרמטי בלי חורים, אחרת לא ננצח את המגפה"

שמעון ריקלין הוסיף ותקף גם הוא את הסגר שהוטל: "היום שיא של בדיקות ובעקבות כך שיא של נדבקים.. הודיעו שבימי הסגר יבטלו את הבדיקות החופשיות כלומר יגלו פחות נדבקים.. כלומר הסגר בטוח יצליח.. וכך תתאפשר השגת המטרה לפתוח את הסגר אחרי חגי תשרי. כלומר עובדים עלינו במשחק בנתונים. אולי הגיע הזמן לומר לציבור את האמת? חלם זה כאן"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.