באזזנט

תמונה – צילום מסך

סגר חסר שיניים

סגר? הצחקתם – זה מה שקורה הבוקר בתל השומר

מדינת ישראל נמצאת מזה ימים במה שאמור להיות סגר, אך החורים הרבים שבו ככל הנראה מעקרים את משמעותו - תיעוד המתרחש הבוקר במתחם המזון בתל השומר

לראות ולא להאמין: תיעוד מהבוקר של המתרחש במתחם המזון בבית החולים תל השומר מבהיר – מדינת ישראל נמצאת בסגר חסר שיניים ואפקטיביות. צפו בתיעוד בו נראים אזרחים במתחם הסגור מבלים ומבצעים רכישות שונות.

פרופ׳ רוני גמזו, פרויקטור הקורונה, שהתראיין הבוקר אצל עופר חדד ברדיו ירושלים – מודה: יש הדבקה בהפגנות. הכנסת שמה את המכשול לעצמה שהכניסה טיפול רפואי והשתתפות בהפגנות באותה החלטה שמאפשרת לנוע גם בזמן הסגר. לא נוח לי לראות את האלפים, הייתי רוצה לראות שם עשרות, אולי מאה משתתפים, משהו סמלי שיכבד את הדמוקרטיה.

הבוקר ימשיכו דיוני קבינט הקורונה וכפי המסתמן שרי הממשלה צפויים לקבל החלטות משמעותיות במטרה להדק את הסגר. אמש אמש ראש הממשלה בנימין נתניהו כי חייבים לקבל החלטות ומהר, כלשונו. חבר הכנסת עופר שלח פרסם אף הוא הודעה בהתייחס להפגנות וכתב: "אין דבר צודק יותר מהמחאה נגד ראש ממשלה מושחת וכושל. ואין דבר מוצדק יותר מעצירת ההפגנות ההמוניות נגדו ברגע הקריטי הזה. מי שהמטרה יקרה לליבו צריך להגיד עכשיו: עוצרים עד סוף הסגר, ממשיכים בדרכים אחרות"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.