באזזנט

תמונה – פייסבוק מיקי חיימוביץ'

הכל פוליטי

עמית סגל חושף: קרע ב'כחול לבן' על הפגנות בלפור

העיתונאי עמית סגל חושף התכתבות פנימית בקבוצת הוואטסאפ של חברי הכנסת מ'כחול לבן' בנוגע להפגנות בלפור. צפו

נראה כי הדרמות הפנימיות בכחול לבן, ובעיקר דלף המידע שמספר על מה ואיך חושבים באמת במפלגה – אינו פוסק. הכתב הפוליטי של חדשות 12 חושף הערב שורת התכתבויות מדהימה המעניקה הצצה מאחורי הקלעים של המפלגה שעומדת לכאורה מאחורי ההגנה החזקה ביותר שמקבלות ההפגנות נגד ראש הממשלה בבלפור.

ניסנקורן וזמיר למשל נראים כותבים בקבוצה: לא לבטל ההפגנות, צריך לאזן. וזה לא הכל. צפו.

‏חיימוביץ: אם נוותר כם על זכות ההפגנה זו תהיה הפעם האחרונה. יהיה פה שבר יותר גדול (עם הבוחרים) ממה שנראה.


‏טרופר: איך קרה שכחול לבן נותנת גיבוי לקולות הקצה? אנחנו אמורים להיות הקול הממלכתי.

ממוקדם יותר הערב תקף רה"מ נתניהו את הביקורת בממשלה: "אני נמצא בין הדיונים בקבינט הקורונה. הדיונים רציניים, מורכבים. המצב קשה, יש עלייה תלולה. אנחנו צריכים לקבל את ההחלטות, ההחלטות הן קשות. אבל אני כראש ממשלה מחויב להגן על החיים שלכם. צריך להבין שיש פה סכנה לחיים ולכן אין ברירה – נקבל את ההחלטות הקשות ונציל חיים, בשיתוף הפעולה שלכם"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.