באזזנט

קרדיט תמונה: רשות שדות התעופה

סגירתו תדחה?

רוצים לטוס היום או מחר ולברוח מהסגר? הנה מה שעליכם לדעת

הזמנתם כרטיס טיסה? מעוניינים להזמין על מנת לברוח מהסגר? אתם לוקחים סיכון. הנה מה שעליכם לדעת.

נדגיש – המידע נכון לשעה זו, טרם הצביעה מליאת הכנסת על התקנות הסופיות לסגר ההרמטי שיחול על ישראל ככל הנראה ממחר בשעה 14:00 ולשבועיים הבאים, לפחות. אלפי ישראלים אשר רכשו כרטיסי טיסה ואלפים נוספים אשר חפצים לטוס בתקופת הסגר אל היעדים המתירים כניסת ישאלים, תוהים: האם נתב"ג יסגר גם הוא מחר?

מסתמן כי שדה התעופה בן גוריון לא ייסגר מהשבוע הבא והטיסות שכבר על הלוח יצאו כרגיל. היום (חמישי) צפויה להתקבל ההחלטה בסוגיה על ידי צוותים של משרדי החוץ והתחבורה. עם זאת, חשוב לציין כי החלטה סופית תתקבל ותתפרסם רק בשעות הערב או הלילה. גורמים המעורים בפרטים מסרו כי לכל הפחות במהלך השבוע הבא – לא יתקיים שינוי בפעילות נתב"ג, וטיסות אשר כבר נמצאות בלוח הטיסות, הן הנכנסות והן היוצאות – ימריאו וינחתו כמתוכנן.

בשבוע הבא צפויות לצאת עשרות טיסות ליוון, בולגריה, סרביה, ארה"ב, טורקיה ויעדים נוספים. בסוכנויות הנסיעות והטיסות מספרים על ביקושים גבוהים במיוחד לכרטיסי הטיסה וניסיונות מצד לקוחות רבים להשיג טיסה כבר להיום ולמחר. במקביל, נרשמה עלייה של 60% בפניות לביטול או שינוי מועד טיסה בעקבות הבלבול שנוצר בקרב הציבור. ההחלטה הרשמית צפויה להתקבל אחר הצהריים או בשעות הערב.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.