באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

למרות המתווה שאושר

הדבקה חסרת תקדים בחסידות גור – מאות נדבקו

האדמו"ר מגור בנה מתווה שאושר על ידי משרד הבריאות - אך למרות זאת, מאות חסידים נדבקו, מאות אחרים נשלחו לבידוד. אחוז הבדיקות החיוביות הגיע לחמישים אחוז. כל הפרטים.

חסידות גור הינה החסידות הגדולה ביותר, המשפיעה ביותר וככל הנראה גם העשירה ביותר בישראל. האדמו"ר מגור ידוע ככזה המקפיד להקשיב להנחיות משרד הבריאות וחסידיו נוהגים כמוהו. אך למרות זאת, בבית המדרש הגדול בירושלים של החסידות – התגלו 260 חסידים חיוביים לנגיף, זאת מתוך 520 בדיקות שנערכו, המשמעות מבהילה: יחס בדיקות חיוביות של 50 אחוזים (!).

260 חסידי גור נדבקו בנגיף קורונה בחסידות. ההדבקה ההמונית התרחשה למרות מתווה הקפסולות שהונהג בבית המדרש הגדול של החסידות בבירה, מתווה שאושר על ידי משרד הבריאות. מתוך 2,000 חסידים ששהו בבית המדרש, כ-800 בלבד נותרו בו. 520 מהם עברו בדיקות לנגיף וכחצי מהתוצאות יצאו חיוביות לנגיף.

משרד הבריאות הודיע הבוקר כי 5,723 בני אדם אובחנו כחיוביים לנגיף קורונה ביממה החולפת. בכך עולה מספר הנדבקים המאומתים בישראל לכ-229,148. אתמול התקבלו תוצאות עבור 43,499 בדיקות, כשאחוז החיוביים לנגיף הוא 13.6%. נתון גבוה ואשר מדאיג את מערכת הבריאות.

מספר החולים הפעילים בישראל עומד על 68,586. בבתי החולים מאושפזים 1,464 חולים, מתוכם 199 מונשמים ו-719 חולים קשה. נכון להיום מתו 1,439 בני אדם מנגיף הקורונה בישראל. שלשום אובחנו 8,315 בני אדם בקורונה. מספר הבדיקות היה 62,035, מתוכן 13.7% חיוביות לנגיף.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.