באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

כך זה נראה

עימות במחסום: "אתה לא יודע עם מי יש לך עסק"

תושבת עכו שהפרה את הסגר נתפסה במחסום ואיימה על השוטרים שביקשו ממנה להזדהות: "אתה לא יודע עם מי יש לך עסק, מאיזה משפחה אני".

תושבת עכו שנתפסה בידי השוטרים על הפרת הסגר באחד המחסומים סמוך לכפר ג'דיידה טענה בפני השוטרים כי נסעה לכפר לצורך רפואי עבור ילדיה, אולם סירבה להזדהות בפני השוטרים, תוך כדי השמעת גידופים ואיומים לעבר השוטרים כשלצידה ילדיה ששהו עמה ברכב.

לאחר שהובהר לנהגת כי סירוב להזדהות בפני שוטר במחסום וסירוב לעכוב, עלולים לגרור למעצרה ובפרט שהם מבקשים להימנע מכך בשל נוכחות ילדיה ברכב, הסכימה להזדהות והשוטרים הסתפקו לפי שעה ברישום קנס בלבד בסך 500 ש"ח בגין הפרת הסגר לצד דרישה לשוב לביתה בהתאם להנחיות.

מעבר לכך, אנו דוחים בתוקף את הניסיון המכוער להכפיש את עבודת השוטרים הניצבים בחזית המאבק לבלימת התפשטות נגיף הקורונה למען בריאות הציבור כולו, תוך העלאה חלקית ומעוותת לרשת של קטעי צילום שאינם משקפים את התנהלותה המקצועית והסבלנית של השוטרים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.