באזזנט

תמונה – לע"מ

גם להם

נשיא ארה"ב טראמפ ורעייתו נדבקו בקורונה

החולה הידוע בעולם. נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ורעייתו מלניה נמצאו חיוביים לנגיף

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הודיע הבוקר (שישי) כי הוא ורעייתו, מלניה טראמפ, אובחנו כחולים בנגיף הקורונה. ההודעה מגיעה לאחר שהיועצת הקרובה שלו, הופ היקס, נדבקה בעצמה בנגיף.

"הלילה, הגברת הראשונה של ארצות הברית ואני אובחנו כחיוביים לקוביד-19. אנחנו נתחיל את תקופת הבידוד שלנו ותהליך ההחלמה מיד", נעבור את זה יחד", צייץ הנשיא.
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1311892190680014849

בכל מקרה אנו בבידוד, אם יש לנו את זה? אני לא יודע", אמר טראמפ במהלך ראיון טלפוני לרשת פוקס מוקדם יותר בלילה. "פשוט עשיתי בדיקה ונראה מה יקרה". כמו הוסיף טראמפ בטוויטר כי הוא ואשתו מחכים לתוצאות הבדיקה, שכאמור הגיעו חיוביות: "הגברת הראשונה ואני מחכים לתוצאות הבדיקה שלנו. בינתיים נתחיל בתהליך הבידוד", כתב טראמפ לאחר הראיון בחשבון הטוויטר שלו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.