אומת כחיובי

מנהיג המגזר החרדי ליטאי בן ה-92 נדבק בקורונה

הרב חיים קנייבסקי בן התשעים ושתיים נמצא חיובי לבדיקת הקורונה. רק אתמול הודיע הרב כי חייבים לבצע בדיקות קורונה וכי מדובר בפיקוח נפש.
קרדיט: לשכת הרב קנייבסקי

באזזנט >
11:18 | 02.10.20

הקורונה מגיעה אל הדרגים הכי גבוהים במגזר החרדי. לפני זמן קצר הודיעו בני ביתו של מנהיג הזרם הליטאי במגזר החרדי, הרב חיים קנייבסקי, כי הרב נמצא חיובי לנגיף. בהודעה שיצאה מבית הרב נמסר: "עדכון מבית מרן שר התורה שליט"א (הרב חיים קנייבסקי) , יום שישי ערב חג הסוכות:

בעקבות שינוי מסויים במדדי חום גופו של הרב שליט"א, הרב נבדק ונמצא חיובי לקורונה, בס"ד הרב מרגיש כעת טוב וממשיך בסדרי לימודו כרגיל, כמובן תחת השגחה רפואית צמודה. הציבור מתבקש להתפלל לרפואתו השלמה של רבינו שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים לאוי"ט הרב הציע הבוקר, שילמדו מסכת ברכות, ויאמרו עשרה פרקי תהילים (אנשים ונשים) וזה יהיה לזכות", כך כאמור נמסר מבית הרב.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

רק אתמול התפרסה הוראתו של הרב קנייבסקי גבי חובת ביצוע בדיקות קורונה, הרב אף הגדיר את הצורך כ"פיקוח נפש". דבריו של הרב מגיעים לאחר זינוק גבוה במיוחד בנתוני התחלואה בקרב המגזר החרדי. פרויקטור הקורונה רוני גמזו אמר כי נתוני התחלואה במגזר החרדי עומדים על כ-40 אחוזים.

גם הרב אדלשטיין, דמות בכירה מאד וספת במגזר החרדי ליטאי, הודיע אמש כי אין להתארח במהלך החג והגדיר זאת כ'מסוכן', את תיעוד הוראות הרבנים הפיץ משרד הבריאות.

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם הודעת איחולי החלמה לרב וכתב: ״ ‏אני מאחל החלמה מהירה ושלמה לגאון התורה, הרב חיים קניבסקי. בשעה זו אני מצטרף לתפילות של המוני בית ישראל למען בריאותו של הרב, ברוח הכתוב: ״כִּי חַיִּים הֵם לְמֹצְאֵיהֶם, וּלְכָל בְּשָׂרוֹ מַרְפֵּא״

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט