אנרכיה

דיווח: רון חולדאי נפגע בהפגנות נגד נתניהו

למרות הסגר המלא שהוטל על אזרחי ישראל, מאות מפגיני שמאל הפגינו הערב בכיכר הבימה בתל אביב. ר"ע רון חולדאי נפצע קל בידו. צפו
קרדיט: דוברות המשטרה

באזזנט >
21:55 | 03.10.20

ההפגנה בתל אביב חלק ב!

Posted by Or-ly Barlev on Saturday, 3 October 2020

בגיבוי תקשורתי: מאות מפגינים שמאל מפירים את הסדר ופורצים את חסימות המשטרה באזור כיכר הבימה ומקיימים תהלוכה תוך חסימת צירי תנועה. המשטרה פועלת למנוע את הפרת הסדר והפגיעה בשלום הציבור במקום. ראש עיריית תל אביב שהשתתף בהפגנות נפצע קל בידו ככל הנראה במהלך פינוי המפגינים בידי המשטרה.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

דוברות עיריית תל אביב נמסר בתגובה: "ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי הסתובב הערב בין מוקדי הפגנות שונים בעיר. בהפגנה בכיכר הבימה ראש העירייה נפצע קלות בזרועו ממכת שוטר".

ח"כ בצלאל סמוטריץ' תקף המפגינים והתקשורת: "הסיפור של הערב פשוט ושאף אחד לא יעבוד עליכם עם נרטיב שקרי: כמה אלפי עבריינים אנרכיסטים שיצאו בכוונה תחילה להפר את החוק, להתריס נגד הוראות הבריאות, ולהתעמת עם המשטרה שנדרשת לאכוף אותם, ומקבלים גיבוי מטורף מתקשורת שמאלנית מוטה וחסרת אחריות שלא מנסה אפילו לשמור על מראית עין מקצועית."

מהמשטרה נמסר: מעבר לעובדה כי התהלוכה אינה מאושרת ומהווה פגיעה בסדר הציבורי הרי שמפירי הסדר צועדים תוך הפרת תקנות שעת חירום: אי שמירת מרחק האחד מהאחר, כמות משתתפים מעל המוגדר בתקנות ועוד. מדובר בפעולה הנוגדת את התקנות ומהווה פגיעה בשלום הציבור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט