"ארגון פשע"

מיקי זוהר: "לא אופיע יותר אצל אופירה וברקוביץ׳"

לאחר שאייל ברקוביץ' האשים את מפלגת 'הליכוד' בהתנהגות של ארגון פשע, ח"כ מיקי זוהר מהליכוד מכריז כי לא ישתתף יותר בתוכנית 'אופירה וברקו'. צפו
קרדיט: פייסבוק אופירה וברקו

באזזנט >
11:08 | 04.10.20

יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר שהשתתף ביום שישי בתוכנית 'אופירה וברקו', יוצא במתקפה נגד המגיש אייל ברקוביץ' שאמר "כי הליכוד מתנהגים כמו ארגון פשע: "לא אופיע יותר אצל אופירה וברקוביץ׳. הופעתי בתוכנית שלהם המון פעמים עוד מהימים שהיה שם קול שפוי, מקצועי ואובייקטיבי. לצערי זה הפך היום למשהו אחר, כזה שחצה את כל הגבולות ההגיוניים."

עוד תקף זוהר והבטיח: "האמירה השערורייתית של אייל ברקוביץ׳ שאנחנו ״ארגון פשיעה״ היתה בלתי נסבלת ואסור לנו לעבור על כך לסדר היום. הבטחתי לכם שלא נשתוק יותר נוכח המתקפות חסרות הפרופורציה ומשולחות הרסן של השמאל נגדנו וכפי שבחרתי לומר לח״כ מריח מה דעתי על הנאום המביש שלה, אני בוחר לעשות מעשה גם בעניין הזה ולכן לא אופיע יותר בתוכנית הזו.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

מצביעי ליכוד שלא אהבו את השתתפותו של זוהר בתוכנית תקפו, יגאל מלכה כתב: "אה באמת? וואלה תודה רבה אדון זוהר! קצת מאוחר אחרי שנתת להם לנגב איתך את הרצפה. הם לא הפכו היום למשהו אחר ולא היום חצו את הגבולות ההגיוניים. זה קרה מזמן. אנחנו התרענו על זה חודשים ואתה שמת על כולנו קצוץ. בחרת להיות סמרטוט, תתמודד עם ההשלכות."

יאיר נתניהו הלך צעד קדימה ורמז באזהרה לחברי הליכוד: "כל חבר כנסת או שר של הליכוד שמופיע בתוכנית האשפתות של אופירע וברקו, כאילו מתחנן לבוחרי הפריימריז: הי תעיפו אותי מהרשימה! לא כיף לי כבר בכנסת!"

אשת התקשורת והקומיקאית לאה לב הגיבה בזעם לזוהר: "אוקיי אז לא נגיד ארגן פשיעה נגיד משהו אחר: על הז*** שלכם האזרחים והסבל שלהם. אתם מתעסקים רק ביח״צ ובהופעות שלכם באופירה וברקו"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט