באזזנט

תמונה – פרטי

״מרגיש בסדר״

יו״ר הרשימה המשותפת נדבק בקורונה

ח״כ איימן עודה נדבק בקורונה ומדגיש: ״אני מרגיש בסדר״

היום, יום ראשון ה4/10 בשעות הצהריים, ח״כ עודה נמצא חיובי לנגיף הקורונה. ח״כ עודה סובל מתסמינים קלים, מרגיש טוב ויכנס לבידוד כנדרש. נמסר לתקשורת מטעמו של יושב ראש הרשימה המשותפת.

ח״כ עודה הוסיף ואמר: ״מלבד חום קל אני מרגיש בסדר ואמשיך לעבוד למען הציבור מהבידוד. אני קורא לכולם לנהוג ביתר זהירות ולהשמע להנחיות המסיכה, מרחק והיגיינה. הנגיף הוא אמיתי, מסוכן, ומדבק.״

על פי עדכון משרד הבריאות הבוקר, ובהמשך לעדכוני משרד הבריאות בימים האחרונים, ניתן לומר בזהירות, על בסיס אותם נתונים, כי אכן מתחילה מגמה אופטימית וחיובית.

משרד הבריאות מעדכן כי ביממה החולפת אובחנו 2,557 בני אדם בישראל כמאומתים לנגיף הקורונה. אחוז החיוביים אמש מכלל הבדיקות עמד על 11 אחוזים. נתון זה מגיע אחרי ימים לא מעטים שבמהלכם שיעור החיוביים היה גבוה מ-13% והגיע אף ל-15%, אתמול הוא כאמור ירד ל-11%.

ביממה שלפני כן שיעור החיוביים היה 11.8% ולפני שלושה ימים – 12.1%. חשוב לציין כי עדיין מדובר באחוז חיוביים גבוה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.