באזזנט

תמונה – משה בלוי

לילה של אלימות

צפו: עימותים אלימים הלילה במודיעין עילית

עימותים אלימים נרשמו הלילה בין שוטרים למתפללים, בני הפלג הירושלמי, בעיר החרדית מודיעין עילית.

עימותים אלימים נרשמו אמש בשעות הלילה בעיר מודיעין עילית בין חרדים לשוטרים. המשטרה הגיעה למקום לאחר דיווחים שהתקבלו על התקהלות של עשרות מתפללים בבית כנסת במקום. לאחר פיזור המתפללים, התפתחו עימותים עם מאות מהתושבים בסמוך לבית הכנסת. בתיעוד מהאירוע נראים השוטרים והתושבים דוחפים וצועקים, כשחלק מהמתפללים נופלים.

עימותים דומים בעיר נרשמו גם ביום שלישי האחרון, אז נפצעו בעימותים מספר שוטרים ומספר מפגינים. אמש דווח בחדשות 12 כי מפקד התחנה בעיר הוקלט מסכם בעקיפין עם אחד מראשי קהילת הפלג הירושלמי על הסדר בלתי רשמי בניגוד להנחיות.

מנחם קולדצקי דיווח בטוויטר כי לאחר האירועים הוצתו מספר שריפות בעיר, ככל הנראה כנקמה על פעולות השוטרים. לא נרשמו נפגעים בשריפות, כוחות הכיבוי פעלו בשעות הקטנות של הלילה לכיבוי הדליקות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.