באזזנט

תמונה – משרד הבריאות

בכיוון טוב

שיא חיובי של יותר מחודש בבדיקות הקורונה

שיא חיובי בנתוני משרד הבריאות המתפרסמים הבוקר, האם ישראל בדרך להקלות?

משרד הבריאות מעדכן הבוקר כי אמש אובחנו בישראל 3,692 נדבקים מאומתים בנגיף הקורונה. מניין החולים הפעילים, אלו שטרם החלימו מן המחלה, עומד על 59,347 בני אדם. מצבם של 825 חולים מוגדר קשה והם מאושפזים בבתי החולים, מתוכם 241 מונשמים. מאז פרוץ המגפה בארץ נפטרו 1,864 בני אדם כתוצאה מסיבוכי הנגיף. אמש נערכו 46,188 בדיקות לאיתור הנגיף, מהן 8% נמצאו חיוביות, זהו הנתון הנמוך ביותר מתחילת ספטמבר, ומסמן רצף של כמעט שבוע בכיוון החיובי.

במערכת הבריאות חוששים מאד מסוף השבוע הנוכחי, בו חל חג שמחת תורה, מפני ההשלכות נוכח כוונת חלקים לא מבוטלים במגזר החרדי לקיים את החגיגות על אף ההנחיות. ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה אמש אל הציבור וקרא לשמור על ההנחיות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.