צפו בעימות

ח"כ טיבי: "אייל ברקוביץ׳ הגזען יהפוך לגיבור תרבות של שמאלנים"

השרה מירי רגב מגיבה לסערה ומבטיחה שלא להתראיין יותר לתוכנית 'אופירה וברקו' עד שברקוביץ' לא יתנצל. ח"כ אחמד טיבי: "לא שיערתי שהמצב עד כדי כך קשה שאיל ברקוביץ׳ הגזען יהפוך לגיבור תרבות של שמאלנים". צפו
קרדיט: אחמד טיבי

באזזנט >
19:36 | 10.10.20

לאחר הסערה שעוררה השרה מירי רגב בתוכנית 'אופירה וברקו' נגד אייל ברקוביץ', רגב מצייצת ומבטיחה: "החלטתי שעד שאייל ברקוביץ לא יתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים, על שכינה אותנו חברים בארגון פשע, לא אגיע להתראיין בתוכנית. אני קוראת לכל חברי סיעתי לנהוג כך. מגיעה לנו התנצלות על הדברים הקשים שהטחת בנו."

ח"כ אחמד טיבי תוקף את ההגנה הסוחפת שמקבל מגיש הטלוויזיה אייל ברקוביץ' מעיתונאים בכירים לאחר העימות הקולני והאיומים עם השרה מירי רגב באולפן: "ידעתי שמצב השמאל מרכז בישראל קשה, אבל לא שיערתי שהמצב עד כדי כך קשה שאיל ברקוביץ׳ הגזען יהפוך לגיבור תרבות של שמאלנים".

שר התקשורת יועז הנדל ממפלגת 'כחול לבן' הגיב לאיומים שהשמיעה רגב: "זה לא ימין. נגמרו ימי הפנקס האדום ולא יהיו פה פנקסים אחרים. בישראל ימנו מפכ״ל, מאמן כדורגל או פקידים במשרד התקשורת אך ורק לפי הכישורים ולא לפי מידת הצייתנות הפוליטית. מיקי ומירי נגמרו המשחקים, בדרך כזו או אחרת, יהיה פה בשלטון ימין ממלכתי שמתעסק רק בטובת המדינה ולא בטובת המנהיג."

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר לא נשאר חייב וכתב: "תירגע, אתה בטוח לא ימין. מקסימום ימני מחמד של השמאל"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp