באזזנט

תמונה – משרד הבריאות

ירידה בבדיקות

אתמול – פחות מאלף נדבקים, הנתונים המלאים

משרד הבריאות מפרסם הבוקר נתונים, ירידה חדה במספר הבדיקות

משרד הבריאות מעדכן הבוקר כי אמש, 10.10, אובחנו בישראל 887 בני אדם כחיוביים לנגיף הקורונה. יחד עם זאת חשוב לציין כי נערכו 13,387 בדיקות בלבד, זו ירידה משמעותית במספר הבדיקות. מדובר ב-7.3% חיוביים מסך הבדיקות, נתון נמוך במיוחד ביחס לחודש האחרון. בישאל כיום ישנם 825 חולים המוגדרים במצב קשה, מתוכם 214 חולים מונשמים. מאז פרוץ נגיף הקורונה – מתו בישראל 1,941 בני אדם.

השבוע יתחילו במערכת הבריאות, יחד עם משרד האוצר ומשרד ראש הממשלה, בדיונים על הקלה בהגבלות ודרכי היציאה האיטיים לכל הדעות מן הסגר. אמש פרסמה קרן מרציאנו בחדשות 12 את המתווה המסתמן ליציאה מן הסגר, לפיו – רק בעוד מספר חודשים יחזרו כיתות ה' עד י"ב ללימודים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.