באזזנט

תמונה – אריאל אלחרר

הרים ידיים

התייאש: בעל החנות שהחליט לסגור וזרק את הסחורה לרחוב

בעל חנות נעליים שהחליט לסגור את החנות בעקבות המשבר הכלכלי - השליך את הסחורה אל הרחוב

תיעוד עצוב ברשתות החברתיות: אבי סמאי, בעל חנות נעליים ברחוב אלנבי בתל אביב, החליט להרים ידיים, ככל הנראה בעקבות המשבר הכלכלי, וחילק את הסחורה שלא הצליח למכור – לעוברים ושבים ברחוב.

סמאי אמר: "אני מרגיש שהממשלה יושבת על הכיסאות ולא עושה כלום", הוא הוסיף. "היא ממש גרמה לשנאת חינם בין ימין לשמאל, בין חילונים לדתיים ובין יהודים לערבים. חלק ממה שעשיתי היום זה כדי לתת לאחרים. מעבר לבעיות בפרנסה חייבים להפסיק את השיח האלים וצריך שנבחרי הציבור יירדו לעם כי אנחנו כבר מגיעים למקום שאסור להיות בו. אני לא יודע מה יהיה בעתיד כי הפכו אותנו לבובות ומשחקים איתנו".

"אמסור את המפתחות, אחפש עבודה כמו כולם ואהיה עוד אחד ממיליון מובטלים". הוסיף אבי. אם לא די ברגע הקשה של סמאי כשהחליט לסגור את מפעל חייו, בעיריית תל אביב החליטו לרשום לו דו"ח בגין הוצאת הקרטונים עם הסחורה אל הרחוב. מעיריית תל אביב נמסר בתגובה למתן הדו"ח לבעל החנות: "פקח שעבר במקום אחרי האירוע ולא ידע על נסיבותיו, זיהה במקום ערימות של אשפה ורשם לו דו"ח על השלכת פסולת במרחב הציבורי. בעל החנות לא עדכן את הפקח במה שהתרחש, ואף התנצל על זריקת הקרטונים לרחוב. אנו מזמינים את בעל החנות להגיש בקשה לביטול הדו"ח והיא תישקל. אין לנו עניין בכספי דו"חות – רק בשמירה על החוק".

יו"ר ימינה ח"כ נפתלי בנט שיתף את התיעוד בחשבון הטוויטר שלו ורשם: "נורא, קורע לב. אזרחי ישראל סובלים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.