באזזנט

תמונה – יש עתיד

האחים חוזרים

הפתעה: בנט הצביע בעד לפיד לראשות הממשלה

ח"כ נפתלי בנט הצטרף לליברמן וטיבי והצביע בעד יאיר לפיד כראש הממשלה בהצעת אי אימון שהגישו האופוזיציה, ההצעה לא התקבלה.

חברי הכנסת נפתלי בנט ומתן כהנא הצטרפו לאביגדור ליברמן ואחמד טיבי בעד הצעת אי האימון שהגישו מפלגות האופוזיציה בו הם מעמידים את ח"כ יאיר לפיד בתפקיד ראש הממשלה במקומו של ראש הממשלה נתניהו. ח"כ לפיד הגיב על הצעתו שלא התקבלה: "הצעת אי אמון לא עברה היום בכנסת אבל יש שני דברים שצריך לזכור. הראשון הוא שאחרי כל הדיבורים כחול לבן בני גנץ ואשכנזי מחזיקים את נתניהו ראש ממשלה. יכלו להוציא אותו היום בערב מבלפור ולא עשו את זה. והשני זה שאנחנו נחזור בשבוע הבא עם אותה הצעה שוב כי אנחנו לא מוותרים לעולם"

בתגובה למתקפה מחברי הליכוד הגיב בנט: "ראש הממשלה נתניהו, אתה פשוט לא מבין את הסבל הנורא שעובר על אזרחיך. את משמעות אובדן מטה לחמם. כי אם היית מבין מה עובר על מיטל, אם חד הורית בעלת מתפרת שמלות שסגרה היום את העסק שלה לצמיתות, היית גם אתה מצביע אי אמון בממשלה הנוראה הזו, ולא היית עוסק בספינים ירודים בערב כזה".

עוד תוקף בנט בתגובה: "בערב בו נפטר הישראלי ה2000 מקורונה, ו9 מיליון אזרחים כלואים בבתיהם בחרדה קיומית וכלכלית, בערב כזה, אתה יושב עם יועציך הפוליטיים ומנסח ספין סוג ג׳ נגדי? כמו כל איש אופוזיציה, הצבענו הערב בעד הצעת אי אמון בפעם ה50, כפי שאתה עשית באופוזיציה והצבעת יחד עם המפלגה הערבית. אתה הרי יודע את זה. ובכל זאת, במקום לעבוד 24/7 בחרת למקד את האנרגיה שלך בי. כמו שאול המלך בערוב ימיו. אני מבטיח דבר אחד—שום ספין, ושום תרגיל פוליטי לא יעצור אותי מלדאוג לעם הטוב שלי שסובל כל כך בגלל כישלונך".

מהליכוד נמסר בתגובה: "חתרן נשאר חתרן. בנט החליט הערב לפרוש סופית מגוש הימין ולהמליץ על יאיר לפיד שאמר כי בכוונתו לעקור 100,000 מתיישבים מיהודה ושומרון, לתפקיד ראש הממשלה. מי שפירק את ממשלת הימין בשביל ברית האחים ימליץ על השמאל בשביל ג'וב."

ח"כ רפי פרץ חבר מפלגתו לשעבר של ח"כ בנט תקף: "ימינה של בנט ומתן כהנא הצביעו הערב על יאיר לפיד, מנהיג השמאל, כראש ממשלה. הם הצביעו יחד עם הרשימה הערבית המשותפת, שרק היום ראינו שבאו לתמוך במחבלים בבית החולים. ימינה, איבדתם את הכיוון לגמרי."

העיתונאי שמעון ריקלין התייחס להצבעת בנט וחברו כהנא: "מנסה להבין: בנט וכהנא הצביעו עבור לפיד! היום בכנסת בהצעת אי האמון לראשות ממשלה. איילת שקד מסבירה שהם לא שייכים לשום מחנה. ובמקביל חלק מתומכי ימינה מסביר לנו שנתניהו והביביסטים הם לא ימין.. חברים יקרים. אתם מצחיקים. (במקרה הטוב)"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.