טרגדיה כפולה

עצוב: שני אחים באשדוד נפטרו בזה אחר זה מקורונה

שמעון בוזגלו (85) ואחיו ימין (82) נפטרו בהפרש של שעה בבית החולים אסותא שבאשדוד. במשפחת האחים מעריכים כי שמעון נדבק מהמטפלת ואחיו נדבק בבית הכנסת: "הם היו קשורים האחד לשני, נקבור אותם זה לצד זה", אמרו.
קרדיט: באדיבות המשפחה

באזזנט >
9:54 | 18.10.20

טרגדיה כפולה בעיר אשדוד – בהפרש של שעה: שני אחים שנדבקו בנגיף הקורונה נפטרו אמש בזה אחר זה בהפרש של שעה בלבד בבית החולים אסותא שבעיר אשדוד. האחים, שמעון בוזגלו (בן 85 מהעיר גן יבנה) ואחיו ימין בוזגלו (בן 82 מאשדוד), היו מאושפזים בחדרים סמוכים במחלקת הקורונה שבבית החולים אסותא.

במשפחת האחים העריכו כי האח שמעון ז"ל, אב לעשרה ילדים, נדבק ככל הנראה מהמטפלת שלו שהגיעה לטפל בו בביתו. האח ימין, אב לחמישה ילדים, נדבק ככל הנראה בבית הכנסת בו התפלל. לדברי בני המשפחה, שמעון היה הראשון שאושפז, לפני כשבועיים. "בהמשך התברר כי גם אחיו ימין נדבק וגם הוא אושפז באסותא", סיפר אשר ארביב, האחיין של האחים.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

בשעות הצהריים חלה החמרה משמעותית במצבו של שמעון, והדבר נודע לימין. "הוא לקח את זה קשה מאוד", סיפר האחיין. לדבריו, למרות ניסיונות הצוותים הרפואיים להרגיע את האח, ימין נפטר ושעה אחריו הלך לעולמו האח שמעון. "הם היו האחים הגדולים במשפחה, כולם עדיין מתקשים לקבל את הבשורה הקשה. זה עצוב מאוד". הוסיף קרוב המשפחה.

"הם לא היו סיעודיים באופן מוחלט", הוסיף האחיין. "רוב הזמן הם תפקדו יחסית באופן מלא. אשתו של שמעון נדבקה גם כן אבל החלימה. הם היו אחים מאוד קשורים בכל שנות חייהם והחלטנו במשפחה לקבור אותם זה לצד זה בבית העלמין של גן יבנה". מבית החולים אסותא אשדוד נמסר: "לצערנו, במהלך השבת נפטרו שני אחים במחלקת קורונה. מדובר על מטופלים בעשור התשיעי לחייהם, בעלי מחלות רקע קודמות שאושפזו במחלקה. בית החולים מבקש להשתתף בצער המשפחות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט