באזזנט

תמונה – פייסבוק דניס צ'רקוב

התיעוד המלא

תוך שעה: מישל ודניס חילצו כלבים שעברו התעללות

מישל ודניס פשטו על חשוד שככל הנראה מתעלל קשה בכלבים שברשותו. לאחר כחצי שעה חולצו הכלבים בסיוע המשטרה והווטרינר המקומי. צפו בתיעוד המלא

לאחר שחילצו בעזרת שידורים חיים בפייסבוק כלב שעבר התעללות קשה בבת ים, פעילי הרשת מישל טרוני ודניס צ'רקוב פשטו יחד מערכת 'הצינור', על ביתו של חשוד בצפת, שככל הנראה מתעלל קשות בכלבים שבביתו.

לאחר מספר דקות הגיעו שוטרים ועשרות תושבי השכונה שהתאספו במקום. השוטרים שצפו בסרטונים הקשים והמפלילים שהציגו לו העיתונאי אדם שפיר ומישל, ביקשו מהחשוד שסרב לבקשתם לפתוח את הדלת. לאחר כחצי שעה פתח החשוד את הדלת לבקשת בעל הדירה שהגיע לזירה ורגע לפני שמכבי אש התחילו בפריצת הדלת. הכלבים נלקחו ע"י יחידת השירות הווטרינרית לטיפול רפואי.

הגענו עם הצינור לאיש שפוגע בכלבים שלו – שתפו

Posted by Dennis Charkov on Wednesday, October 21, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.