באזזנט

תמונה – טוויטר דודי אמסלם

נאום 'המנייאק'

השר דודי אמסלם: "אז איזה מנאייק שי ניצן, מר מנדלבליט?"

מתקפה ברשת נגד שר התקשורת דודי אמסלם מהליכוד, בעקבות נאום 'המנייאק' שנשא היום מעל דוכן הכנסת: "אז איזה מנאייק שי ניצן, מר מנדלבליט?". הגולשים ברשת לא נשארו חייבים. צפו במקור והחיקוי

כנסת 2020: שר התקשורת דודי אמסלם מ'הליכוד' מסעיר את הרשתות החברתיות בעקבות נאום 'המנייאק' הבווטה שנשא היום במליאת הכנסת: "אז איזה מנאייק שי ניצן, מר מנדלבליט? מהותי או תפקודי? והאם הוא יודע שהוא מנאייק, או רק אתם יודעים את זה עליו?"

עיתונאי 'ישראל היום' יהודה שלזינגר הגיב לנאום השנוי המחלוקת: "איך אני מפעיל קוד הורים לערוץ הכנסת? לכו לשטוף את הפה עם סבון משוגעים"

העיתונאי ברוכי קרא תקף גם הוא את השר אמסלם: "שר. ממשלת ישראל. כנסת ישראל. דוכן הנואמים במליאה. 2020", גם העיתונאי אביעד גליקמן הגיב בזעזוע וכתב: "מזעזע. ולאן נוביל את הבושה לאן?"

פעילת ש"ס בטוויטר רות בוארון הגיבה לשר אמסלם: "דודי אמסלם! אתה יודע ומעולם לא הוצאתי את המילה הזו מהפה שלי!? קשה לי אפילו לכתוב אותה "

גם הגולשים ברשת לא נשארו חייבים והפיצו את הסרטון בתגובה לנאום אמסלם

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.