באזזנט

תמונה – אלבום משפחתי

הקטל בדרכים

טרגדיה על אופניים: בן 9 נהרג בתאונת 'פגע וברח'

המשטרה עצרה את הנהג החשוד בדריסת הילד דוד אוחיון ז"ל בן ה-9 שרכב על אופניים בעיר אשקלון. יהי זכרו ברוך

המשטרה עצרה את נהג המשאית החשוד בתאונת 'פגע וברח' באשקלון בה נהרג הילד דוד אוחיון בן ה 9 בעיר. החשוד תושב אשקלון בשנות ה60 לחייו נלקח לחקירה ומחר בבוקר יובא לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו. לטענתו אמר הנהג שחזר לאחר מכן לזירת התאונה, כי לא הבחין שפגע בילד והוא לא ברח.

חובש מד"א בן טטרו סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו את הילד שוכב על הכביש מספר מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. לאחר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום.“

נתנאל פלבני חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח הילד רכב על אופניים בכניסה לביתו ונפגע מג'יפ. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.