באזזנט

תמונה – טוויטר

בזכות אוסלו

דליה רבין על הסכמי השלום: "הקרדיט לאבא שלי"

הרשת מגיבה לדליה רבין שטענה כי הסכם השלום עם איחוד האמירויות הושג בזכות אביה יצחק רבין ז"ל שנרצח.

דליה רבין, בתו של ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל, מעוררת סערה ברשתות החברתיות לאחר שטענה בראיון לעיתון "ידיעות אחרונות" כי הסכם השלום עם איחוד האמירויות הושג בזכות אביה יצחק רבין. "כל שלום הוא מבורך אין ספק. אבל אני חייבת לציין שלולא אוסלו לא היה שלום עם האמירויות, התהליך עם האמירויות התחיל למחרת אוסלו, בברכת האמריקאים ובברכתנו. נציג של אבא שלי היה באמירויות מיד אחרי חתימת הסכם אוסלו ואני מבקשת לתת את הקרדיט הזה לאבא שלי".

עוד אמרה דליה על הסכמי השלום: "אלה מדינות שלא גובלות במדינת ישראל, שלא הייתה לנו איתן מעולם מלחמה. עם סודן כן, ובינתיים זה לא הסכם שלום אלא הסכם אי־לוחמה. אבל השלום הזה מבורך".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.