חוששים מטראמפ

הרשת זועמת: טראמפ גרוע מהיטלר?

זעם ברשתות החברתיות נגד עיתון 'הארץ' שפרסם טור דעה של רוגל אלפר תחת הכותרת: "טראמפ גרוע יותר מהיטלר וסטאלין". התגובות זועמות
קרדיט: הבית הלבן

באזזנט >
17:10 | 02.11.20

זעם ברשתות החברתיות נגד הכותרת שפרסם עיתון 'הארץ' לטור דעה של רוגל אלפר נגד הנשיא טראמפ. ח"כ מאי גולן הגיבה: "האיש שהעביר את שגרירות ארה״ב לירושלים, שהכיר בריבונות שלנו ברמת הגולן, שסייע לישראל לחתום על 3 הסכמי שלום פורצי דרך ובעצם החבר הטוב ביותר שאי פעם היה לישראל בבית הלבן ועדיין, זו הכותרת שעיתון 'הארץ' בחר היום לקראת הבחירות בארה״ב; עיתון עלובי הנפש ושונאי ישראל. עד לאן עוד תגיעו."

העיתונאי שמעון ריקלין הגיב במתקפה: "האיש שהכיר בריבונות ישראל על הגולן. שהחרים את אירן. שהעביר את שגרירות ארצות הברית לירושלים. שעושה שלום אזורי במזרח התיכון. היטלר וסטלין גרמו למותם של עשרות מיליוני אנשים. אבל בשביל הסמרטוטון הארץ. טראמפ גרוע מהם. אולי בגלל שהוא דווקא עושה שלום ולא מלחמה. הארץ בשיטתיות סולח לגרמניה והנאצים ומקטין את מעשיהם הנוראים. בין השאר בהשוואות מטורללות שכאלו. דר שטירמר לעניים"

העיתונאי ינון מגל כתב: "תראו איך אוהב ישראל. אוהב עם ישראל. אוהב ירושלים. מוגדר אצלם: אוייב יותר גרוע מהיטלר! איזה רשעים ארורים. וְשֵׁם רְשָׁעִים יִרְקָב רק שינצח בעוד יומיים את סליפי ג'ו. ושיסבלו עוד ארבע שנים ואנו נשמח ונצהל".

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים