באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 13

בישראל אבלים

צפו: גיל תמרי מצטרף לחוגגים נגד טראמפ

זעם ברשת: כתב חדשות 13 בארה"ב גיל תמרי הצטרף לחוגגים הדמוקרטים במהלך דיווח שהעביר מחגיגות הניצחון של תומכי ג'ו ביידן מחוץ לבית הלבן: "מרבית הישראלים נמצאים באבל עמוק"

פעילי הימין מוטי טל שפרסם את הסרטוו כתב: "בניצחון הבא של נתניהו והימין, כשנראה למשל את ריקלין, ינון ואראל סגל היקרים צוהלים, רוקדים ושרים – ואת מגישי ופרשני השמאל בוכים, כועסים וזועמים תוך שהם מבקרים את ריקלין ינון ואראל ש"הם לא יכולים להתנהג ככה", "הם לא עיתונאים", "עיתונאי צריך להיות אובייקטיבי".. תראו להם את זה".

בחגיגות של פעילי הפגנות השחורים בויסקונסין, נראה גבר שחור חוגג עם ראש כרות של הנשיא טראמפ כשהקהל מסביבו זועקים "טראמפ לך ת****"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.