באזזנט

תמונה – יאיר קראוס טוויטר

שערורייה

מזעזע: ילדה מגובסת מחפשת הסעה הביתה

ילדה חולה ממשפחה קשת יום ששוחררה לאחר 7 ניתוחים מבית החולים, מסעירה את הרשת בעקבות הפרסומים כי אין באפשרותם לממן הסעה הביתה.

העיתונאי יאיר קראוס שפרסם ברשת הטוויטר את התמונה כתב: "מחוץ לבית החולים איכילוב, בקור ובחושך שוכבת ילדה בת 9 לצד אמא ומחפשות דרך להגיע הביתה בחזרה לירושלים. בקופת החולים לא מוכנים לממן אמבולנס למשפחה קשת היום ובבית החולים הוציאו את הילדה עם שיתוק מוחין ואפילפסיה אחרי 7 ניתוחים, כשהיא מגובסת. מכירים שירות אמבולנס שיתנדבו לסייע ולהחזירה לביתה?"

עוד כתב קראוס: "לא זוכר מתי נתקלתי בפניה כל כך קשה שהותירה אותי המום. טוויטר, שתפו. אסור שע' ואמא שלה יהיו עוד רגע אחד בחוץ."

מבית החולים נמסר: "בבית החולים איכילוב הציעו לילדה ולאמא להישאר ולהמתין בחדר המיון עד לפתרון תחבורתי. האמא בחרה לחכות מחוץ למבנה וסיפרה לי כי זאת בשל החשש מהקורונה וכי קר לילדה במיון."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.