באזזנט

תמונה – ארכיון הבית הלבן

בדרך לבית משפט

הנשיא טראמפ מצייץ: "אנחנו ננצח"

למרות הכרזת התקשורת העולמית על ניצחונו של ג'ו ביידן לנשיאות ארה"ב, הנשיא דונלד טראמפ מצייץ ובאותיות גדולות: "אנחנו ננצח".

לא מוותר: נשיא ארה"ב טראמפ ממשיך במלחמה המשפטית נגד תוצאות הבחירות לנשיאות ארה"ב בטענה לזיופים במדינות בהם מושלים מועמדים דמוקרטים. בציוץ שפרסם הבוקר הנשיא הוא כותב באותיות גדולות ומודגשות: "אנחנו ננצח". "אנחנו בהתקדמות גדולה, התוצאות אמורות להתחיל להגיע בתחילת השבוע הבא.. נהפוך את אמריקה לנהדרת שוב". הציוץ גרף מעל למאה אלף לייקים תוך מספר דקות.

הבוקר נזף המגיש הטלוויזיה אברי גלעד במבזקן חדשות 13: "תראה גם אתה וגם גיל תמרי כל הזמן מזכירים את הידיעות מארה"ב כאילו טראמפ אומר שקר ויש את האמת. יש את המציאות כפי שאמרתי, בית המשפט העליון בארה"ב כבר נותן סעד משפטי לטראמפ, יש מדינות שיש בהם יש בעיות חמורות ביותר. אתם לא יכולים להגיד הנשיא הנבחר על ביידן כיוון שהוא לא מונה התהליך לא תם, עדיין יש חילוקי דעות משפטיים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.