באזזנט

קרדיט תמונה: צילום UN

הנשיאה הבאה?

ניקי היילי במתקפה נגד טוויטר "הכחשת שואה מותר?"

לאחר שטוויטר הוסיפו אזהרה לציוץ שפרסמה על שיטת הבחירות, ניקי היילי תוקפת בחזרה: "לאייתוללה שמכחיש שואה לא כתבתם שנוי במחלוקת". צפו

שגרירת ארה"ב לשעבר באו"ם ניקי היילי ומי שמדברים עליה כמועמדת הבאה לנשיאות של הרפובליקנים, יוצאת במתקפה נגד רשת 'הטוויטר' לאחר שמיתגו ידיעה שלה על הבחירות כדיווח לא מדויק: "וואו. כאשר האייתוללה של איראן אומר שהשואה לא קרתה, בטוויטר לא כתוב "טענה זו שנויה במחלוקת." כשאני אומרת שהצבעה בדואר מקלה על הונאת הבחירות, טוויטר אומרים שזה שנוי במחלוקת. אתם תוההים מדוע שמרנים לא סומכים על חברות ההייטק הגדולות?", זעמה היילי בתגובה לאזהרה שהוסיפו לציוץ.

כזכור, נשיא אירן חמינאי מתח ביקורת בציוץ שפרסםשלא צונזר על ידי טוויטר גם לאחר הזעם על הכחשת השואה: "יש לשאול מדוע זה פשע להעלות ספקות לגבי השואה? מדוע כל מי שכותב על ספקות כאלה צריך להיכלא, ולהעליב את הנביא מותר?".

גם הרשת החברתית פייסבוק עוררה סערה לאחר שגולשים ברשת טענו שהסירו לכאורה את הכינוי 'נשיא ארה"ב' מפרופיל הפייסבוק של דונלד טראמפ שעדיין מכהן כנשיא לעוד כחודשיים וכתבו "מועמד פוליטי".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 28 דקות

נקלט במצלמות

לפני 21 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 18 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 28 דקות

נקלט במצלמות

לפני 21 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 18 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.