באזזנט

תמונה – חלקי מיירט בבת ים. דברות איחוד הצלה

הטרור הפלסטיני

דיווחים: אזעקות ויירוטים בדרום ובמרכז הארץ

אזעקות ופיצוצים נשמעו בדרום ובכל אזור המרכז מירי רקטות ששוגרו מעזה. ביציאה מגן יבנה תחנת אוטובוס עלתה באש ככל הנראה מפגיעה. אלמוג בוקר: "בצה"ל לא שוללים השפעה של מזג האוויר על השיגורים". צפו בסרטונים מהמרכז וחוף פלמחים


(תיעוד: מצב ביטחוני גלובלי)

שלושה נפגעים קל מחרדה מהאזעקות שהופעלו הלילה במרכז הארץ בעקבות שיגור טילים מעזה שיורטו ע"י מערכת כיפת ברזל וחלקים ממנה נפלו במספר זירות.

כתב גלי צה"ל דיווח, כי צה״ל לא תוקף עדיין בעזה. בצבא עדיין בודקים מי ירה ומה הנסיבות, זאת לצד השערות שכבר עולות על ברקים עזים באיזור שגרמו לשיגורים".

מדובר צה"ל נמסר: "זוהו שני שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. שיגור אחד אשר לא הפעיל התרעה במרחב העיר אשדוד בהיעדר צורך ושיגור נוסף שבעקבותיו הופעלו התרעות בעיר אשדוד ובמרחב השפלה. לוחמי ההגנה האווירית שיגרו מיירטים לעבר המטרות בהתאם למדיניות.

בחדשות ביטחון שדה דווח בניגוד להודעת דובר צה"ל, כי חמישה שיגורים יצאו משטח רצועת עזה הלילה: בפעימה הראשונה שני שיגורים למרחב אשקלון, אחת נוספת לאשדוד. בפעימה השניה, שני שיגורים למרחב גוש דן.

יצחק מוגרבי חובש ומתנדב ביחידת חוסן של איחוד הצלה סיפר: "התעוררנו בעקבות שמיעת הפיצוצים בחולון, ביתי בת ה-15 קיבלה התקף חרדה בעקבות הפיצוצים העזים, אני מלווה אותה ותומך בה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.