באזזנט

קרדיט תמונה: לשכת רה"מ

"כואב מאוד"

גנץ ונתניהו מזהירים את ראשי חמאס שטוענים לתקלת ברקים

לאחר ירי הרקות לשפלה ולדרום, ראש הממשלה נתניהו משגר אזהרה לראשי חמאס בפתח ישיבת הממשלה: "צה"ל תקף הבוקר מטרות של חמאס ברצועת עזה. אנו לא נקבל שום התקפות נגד מדינת ישראל ואזרחי ישראל. אני מזהיר את ארגוני הטרור בעזה, גם בזמן משבר הקורונה – אל תנסו אותנו. אני אף פעם לא מפרט את התכניות המבצעיות שלנו, אבל אני אומר להם – המחיר של המשך התוקפנות יהיה כבד מאוד."

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון גנץ הזהיר: "הלילה הזה היה לילה לא שקט בדרום הארץ, ויש לכך אחראי אחד- ארגון החמאס. אני מבקש לומר לתושבי הדרום שאנחנו פועלים במספר כיוונים, גם מבצעיים וגם אחרים, בכדי להביא לשקט ארוך טווח. אם חמאס לא יעמוד במבחן השקט- התוצאות תהיינה קשות קודם כל עבור הנהגתו ועבור תושבי הרצועה. את המענה שלנו להפרת הריבונות, מעבר למה שעשינו, נמשיך בזמן, במקום ובאופן שישרת את הצרכים ארוכי הטווח שלנו, של אזרחי ישראל ומדינת ישראל, בדרום הארץ."

ח"כ אבי דיכטר הגיב: "״הבלדה לברק-טה״. בכל שנה כשמתחיל החורף, יוצאת האיוולת השקרית שהרקטות מעזה עפות לישראל בגלל הברקים. גם כשזה קורה ביום השנה לחיסולו של בכיר הג'יהאד האסלאמי בהאא אבו אל-עטא, הברקים בשמיים מובכים מהאשמות. תתעוררו!!!"

מקורות פלסטינים בעזה אמרו ל'כאן חדשות', כי בעזה נפתחה הבוקר חקירה לבדוק האם ירי הרקטות הלילה אירע כתוצאה מתקלה, או שמא מדובר במעשה אדם מכוון. המקורות טענו כי הנהגות חמאס והג'יהאד האסלאמי לא קיבלו החלטה על הסלמה, ונבדקים כעת כיוונים שונים בחקירה, כולל אפשרות שמדובר בתקלה שאין מקורה במעשה ידי אדם. לטענת המקורות, בדיקה ראשונית שנעשתה בתוך הג'יהאד האסלאמי העלתה כי פעילי הארגון אינם מעורבים בירי."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני שעה 1

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני שעה 1

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.