באזזנט

תמונה – אילוסטרציה pixpay

הסוף לקורונה?

בשורה עולמית: חיסון מודרנה לקורונה יעיל ב-94.5%

לאחר שחברת פייזר הודיעה על חיסון יעל ב 90 אחוז, חברת מודרנה איתה חתמה מדינת ישראל הסכם לרכישת חיסונים ראשוניים הודיעה כי החיסון שלהם יעל ב 94.5 אחוז.

לאחר ניסוי של 30 אלף מתנדבים שחוסנו בחיסון של חברת מודרנה, החברה הודיעה על תוצאות של 94.5 אחוז יעליות. רק כ95 משתתפים חלו בתסמינים קשים ביניהם כאלה שלא קיבלו את חיסון המקורי.

לפני שהחל הניסוי בבני אדם, מדינת ישראל חתמה עם חברת מודרנה הסכם מוקדם להספקת חיסונים ראשונים לפני מדינות אחרות.

כזכור, לאחר פרסום תוצאות של 90 אחוז בחיסון של חברת 'פייזר' שהודיעה ראשונה על הצלחה בשבוע שעבר, מתחו גורמי אופוזיציה בישראל ביקורת נוקבת על ראש הממשלה נתניהו שהוביל הסכם עם חברת 'מודרנה' (שעדיין לא סיימו את הניסוי) ולא עם חברת פייזר בסוף השבוע נחתם הסכם בין מדינת ישראל לחברת פייזר שהייתה הראשונה לדווח על 90 אחוז יעילות לחיסון שלהם.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.