באזזנט

קרדיט תמונה: צילום מסך אריאל אלחרר

מלחמות היהודים

נזיפה מהשכנים למתפללים: "לכו לבני ברק"

השכנים בשכונת כוכב הצפון בתל אביב זעמו על השכנים שהתפללו מחוץ לבניין בשכונה לפי תקנות משרד הבריאות. בתיעוד שהתפרסם ברשתות החברתיות תועדו השכנים כשהם נוזפים במתפללים: "נמאס, אני לא גרה בבני ברק, אתם מפריעים לשכנים. לכו לבני ברק".

העיתונאי אריאל אלחרר שהעלה את הסרטון כתב: "בהרבה ערים מעורבות בארץ כמו ירושלים נשמעות 5 פעמים ביום תפילות מהמואזין וכולם חיים עם זה בשלום, אבל תפילות בתוך שכונה יהודית זה מפריע. "איש איש באומנתו יחיה".

ח"כ אריאל קלנר מהליכוד הגיב: "לא יודע באיזה ערוגות צמחה המגדפת, אבל מעניין אם מי שחינך אותה ל"קבלת האחר", "סובלנות" ו"ליברליזם", עושה חשבון נפש כעת."

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב גם הוא לתיעוד: "כואב מאוד. אבל אני מאמין בכל מאודי זה מיעוט קטנטן והכי לא מייצג בחברה הישראלית. כמו ההוא וההיא שהתנהלו הזוי השבוע וגונו מקצה לקצה. אז בואו לא ניתן לזה יותר משקל. הרוב המוחלט של החברה הישראלית אוהב ומכבד את המסורת ובוודאי סובלני ומתחשב במקרים כאלה".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.