באזזנט

תמונה – לע"מ

כך זה נראה

נכדו של בן גוריון: "פאק נתניהו, תחי מדינת ישראל"

נכדו של בן גוריון, יריב בן אליעזר, השתתף בטקס האלטרנטיבי שנערך בשדה בוקר לזכר סבו דוד בן גוריון ותקף בבוטות את ראש הממשלה נתניהו: "תודה לכולכם שבאתם, אני הגעתי מחוסר ברירה כי אני חייב להיות בטקס הממלכתי לסבי. אבל לבוא הנה מכל רחבי הארץ כדי להביע את המחאה, לא יכולתי להגיד לא ולהצטרף אליכם כדי להגיד "פאק נתניהו, תחי מדינת ישראל" קילל הנכד של בן גוריון את נתניהו לקול לצלילי מחיאות הכפיים של מפגיני הדגלים השחורים.

לפני כשנתיים תקף ד"ר יריב בן אליעזר את העיר קריית גת בפוסט שפרסם בפייסבוק ועורר טענות לגזענות: "אני תמה מה יש בקרית גת שיוצאים ממנה כסילים כמו מיקי זוהר ולקקני תחת כמו מירי רגב"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
מה דעתכם?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.