באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

חשש בישראל

הוא חוזר: ג'ון קרי ימונה לשליח מיוחד לאקלים

מאובמה לביידן: צוות המעבר שהקים הנשיא הנבחר ג'ו ביידן הודיע הערב על מינויים נוספים בממשל החדש שמגבש הנשיא הנבחר של ארה"ב. מזכיר המדינה לשעבר בממשל אובמה, ג'ון קרי שלא היה אהוב בישראל בלשון המעטה, חוזר בחסות המפלגה הדמוקרטית לממשל האמריקני ויכהן כשליח המיוחד של הממשל לענייני התחממות גלובלית.

עוד דווח, כי אנתוני בלינקן הנחשב למתון במפלגה הדמוקרטית יהיה מזכיר המדינה הבא. בלינקן היה מבכירי הצוות שגיבש את הסכם הגרעין השערורייתי עם איראן שחתם ממשל אובמה. בלינקן, בן 58 גדל בבית יהודי בניו יורק ואביו החורג היה ניצול שואה".

ח"כ תמר זנדברג ממרצ הגיבה: "ביידן מינה את ג׳ון קרי, מזכיר המדינה לשעבר, לתפקיד שר מיוחד למשבר האקלים. לא תפקיד זוטר למאוכזבים, אלא מינוי בכיר שמעיד על שינוי ברצינות הממשל ביחס לנושא האקלים. חשוב ובזמן"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.