באזזנט

תמונה – אילוסטרציה: Pixabay License

אסון בצפון

מזעזע: נער בן 13 נהרג מפליטת כדור בראש

אסון כבד: נער בן 13 נמצא בביתו כשהוא ירוי בפלג גופו העליון בבית הוריו בכפר ג'וליס שבצפון.על פי החשד הנער נהרג מפליטת כדור כששיחק ככל הנראה עם האקדח של של אביו המשרת בשירות בתי הסוהר. המשטרה פתחה בחקירה.

פראמדיק מד״א מיכאל בביונישב וחובש רפואת חירום במד״א חסיב שחאדה סיפרו: ״כשהגענו למקום הובילו אותנו אל תוך הבית שבו שכב נער כבן 13 מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, מיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן לצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום.“

העיתונאי דניאל סלמי נשלח לסקר את האירוע וגילה לתדהמתו כי מדובר בקרוב משפחתו: "שלחו אותי לסקר זירת ירי בג'וליס, לא תיארתי לרגע שאמצא את עצמי בבית של בן דודה. לצערי, אבא של הילד הוא בן דודה שלי ואנחנו קרובים מאוד. לפי ההערכות במקום, פליטת כדור. אל תשאלו אותי איך להגיע לנשק, אני לא יודע ולא במצב רוח מתאים."

https://twitter.com/Nina_fox11/status/1335919557249277953?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.