באזזנט

קרדיט תמונה: ביתר ירושלים

פירות השלום

הסוף לגזענות: שייח ערבי קנה 50% מבית"ר ירושלים

למרות האיומים של אוהדי לה פמליה המתנגדים לבעלות ערבית על הקבוצה, המיליונר משה חוגג חתם לפני זמן קצר על הסכם למכירת 50% מקבוצת ביתר ירושלים לשייח’ חמד בן ח’ליפה אל נאהיאן מאיחוד האמירויות.

השייח, אשר נחשב לאחד האנשים המכובדים באיחוד האמירויות, וחלק ממשפחת המלוכה, רכש לאחר משא ומתן ארוך כ-50 אחוז מהבעלות של המועדון, כשההתחייבות להשקעה שלו תעמוד על למעלה מ-300 מיליון ש״ח בעשר השנים הקרובות (כולל החזר השקעת בעלים).

הכסף אשר ייכנס לקופת המועדון ישמש בראש ובראשונה להשקעה בתשתיות, נוער ורכישת שחקנים פוטנציאליים להתפתחות. כמו כן, יוקם דירקטוריון חדש לקבוצה שיכלול גם את בנו של השייח׳, מוחמד בן חאמד בן ח׳ליפה, אשר יהיה נציגו בכל הקשור למועדון.

מתווך העסקה נאום כהן אמר בראיון לרשת ב: "זה רגע היסטורי, להרבה אנשים היה ספק שזה ייצא לפועל. זה הולך לקרב את המדינות עוד יותר ולהוביל את בית"ר ירושלים למגרשים בינלאומיים. אף אחד לא מתרגש מלה פמיליה. ישראל חתמה על שלום עם האמירויות, אנחנו מאחורי הסיפורים של הגזענות. בית"ר צריכה להיות בטופ, ואני רואה לאן זה הולך"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.